PeckaFilm 10: Dvě minuty v Jurském světě

PeckaFilm 10 skončila. Diplomy, medaile i ceny jsou rozdány. Kdo má čas, může se podívat na výstavu ve foyer kina Hvězda, která obsahuje téměř všechny zaslané práce (škoda, že se nevešly všechny). Děkujeme všem týmům za účast! V září 2019 se znovu ozveme s PeckaFilm 11. Nashledanou! 

Pexeso

Pořadí Hlasy Obrázek Popis
1. 1089 Základní škola, Kunovice, Červená cesta 853 - 1. stupeň

Karin Talašová, 5. třída

Základní škola, Kunovice, Červená cesta 853 - 1. stupeň

2. 738 Základní škola a Mateřská škola Jalubí, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

Josef Frajt, Jan Pochylý, 5. třída

Základní škola a Mateřská škola Jalubí, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

3. 586 Základní škola a Mateřská škola, Podolí - 1. stupeň

Natálie Lyková, 5. třída

Základní škola a Mateřská škola, Podolí - 1. stupeň

4. 584 Základní škola Kunovice, U Pálenice 1620 - 1. stupeň

Simona Fornůsková, 4. třída

Základní škola Kunovice, U Pálenice 1620 - 1. stupeň

5. 232 Základní škola Kunovice, U Pálenice 1620 - 1. stupeň

Tereza Čižková, 4. třída

Základní škola Kunovice, U Pálenice 1620 - 1. stupeň

6. 207 Základní škola, Kunovice, Červená cesta 853 - 2. stupeň

Tereziei Blažková, 8. třída

Základní škola, Kunovice, Červená cesta 853 - 2. stupeň

7. 91 Základní škola, Staré Město, okres Uherské Hradiště - 2. stupeň

Bronislava Fajkusová, 7. třída

Základní škola, Staré Město, okres Uherské Hradiště - 2. stupeň

8. 86 Základní škola a Mateřská škola Jalubí, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

Dominika Vagundová, 5. třída

Základní škola a Mateřská škola Jalubí, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

9. 80 Základní škola a Mateřská škola Jalubí, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

Viktorie Slováková, Magdaléna Bilíková, 5. třída

Základní škola a Mateřská škola Jalubí, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

10. 38 Základní škola a Mateřská škola, Podolí - 1. stupeň

Kristýna Havránková, 4. třída

Základní škola a Mateřská škola, Podolí - 1. stupeň

11. 31 Základní škola, Kunovice, Červená cesta 853 - 1. stupeň

Ema Kolísková, 2. třída

Základní škola, Kunovice, Červená cesta 853 - 1. stupeň

12. 22 Základní škola, Kunovice, Červená cesta 853 - 2. stupeň

Michaela Štefaníková, 8. třída

Základní škola, Kunovice, Červená cesta 853 - 2. stupeň

13. 15 Základní škola, Kunovice, Červená cesta 853 - 1. stupeň

Valerie Ondrůšková, 5. třída

Základní škola, Kunovice, Červená cesta 853 - 1. stupeň

15 Základní škola, Kunovice, Červená cesta 853 - 2. stupeň

Eliška Dobrozemská, 8. třída

Základní škola, Kunovice, Červená cesta 853 - 2. stupeň

15 Základní škola a mateřská škola Huštěnovice, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

Marieta Běhávková, 2. třída

Základní škola a mateřská škola Huštěnovice, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

16. 10 Základní škola, Kunovice, Červená cesta 853 - 2. stupeň

Ludmila Dostalíková, 8. třída

Základní škola, Kunovice, Červená cesta 853 - 2. stupeň

17. 9 Základní škola Kunovice, U Pálenice 1620 - 1. stupeň

Adéla Hájková, 4. třída

Základní škola Kunovice, U Pálenice 1620 - 1. stupeň

9 Základní škola a mateřská škola Huštěnovice, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

Anežka Musilová, 2. třída

Základní škola a mateřská škola Huštěnovice, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

9 Základní škola a mateřská škola Huštěnovice, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

Veronika Bakalíková, 2. třída

Základní škola a mateřská škola Huštěnovice, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

20. 8 Základní škola, Kunovice, Červená cesta 853 - 2. stupeň

Sabina Peterková, 7. třída

Základní škola, Kunovice, Červená cesta 853 - 2. stupeň

21. 7 Základní škola a Mateřská škola, Podolí - 1. stupeň

Sandra Hladníková, 4. třída

Základní škola a Mateřská škola, Podolí - 1. stupeň

22. 6 Základní škola a Mateřská škola Jalubí, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

Eva Michalčíková, 3. třída

Základní škola a Mateřská škola Jalubí, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

6 Základní škola a Mateřská škola, Podolí - 1. stupeň

Veronika Stojaspalová, 4. třída

Základní škola a Mateřská škola, Podolí - 1. stupeň

24. 5 Základní škola, Staré Město, okres Uherské Hradiště - 2. stupeň

Monika Hrančíková, 7. třída

Základní škola, Staré Město, okres Uherské Hradiště - 2. stupeň

25. 4 Základní škola a Mateřská škola Jalubí, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

Michal Doseděl, 5. třída

Základní škola a Mateřská škola Jalubí, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

4 Základní škola Kunovice, U Pálenice 1620 - 1. stupeň

Karolína Mitanová, 4. třída

Základní škola Kunovice, U Pálenice 1620 - 1. stupeň

4 Základní škola, Staré Město, okres Uherské Hradiště - 2. stupeň

Karolína Wanke, 8. třída

Základní škola, Staré Město, okres Uherské Hradiště - 2. stupeň

28. 3 Základní škola a mateřská škola Huštěnovice, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

Agáta Ižvoltová, 2. třída

Základní škola a mateřská škola Huštěnovice, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

29. 2 Základní škola, Kunovice, Červená cesta 853 - 1. stupeň

Martin Polášek, 5. třída

Základní škola, Kunovice, Červená cesta 853 - 1. stupeň

2 Základní škola a mateřská škola Huštěnovice, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

Daniel Šmíd, 5. třída

Základní škola a mateřská škola Huštěnovice, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

31. 1 Základní škola Kunovice, U Pálenice 1620 - 1. stupeň

Anna Holcnerová, 4. třída

Základní škola Kunovice, U Pálenice 1620 - 1. stupeň

1 Základní škola, Staré Město, okres Uherské Hradiště - 2. stupeň

Kateřina Nedomová, 7. třída

Základní škola, Staré Město, okres Uherské Hradiště - 2. stupeň

1 Základní škola a mateřská škola Huštěnovice, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

Pavel Korvas, 2. třída

Základní škola a mateřská škola Huštěnovice, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

1 Základní umělecká škola Uherské Hradiště - 2. stupeň

František Vetyška, 6. třída

Základní umělecká škola Uherské Hradiště - 2. stupeň

1 Základní škola, Staré Město, okres Uherské Hradiště - 2. stupeň

Amálie Stejskalová, 7. třída

Základní škola, Staré Město, okres Uherské Hradiště - 2. stupeň

1 Základní škola, Staré Město, okres Uherské Hradiště - 2. stupeň

Veronika Říhová, 7. třída

Základní škola, Staré Město, okres Uherské Hradiště - 2. stupeň

1 Základní škola a mateřská škola Huštěnovice, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

Marie Hlavačková, 3. třída

Základní škola a mateřská škola Huštěnovice, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

1 Základní škola, Staré Město, okres Uherské Hradiště - 2. stupeň

Chlachulová Martina, 9. třída

Základní škola, Staré Město, okres Uherské Hradiště - 2. stupeň

1 Základní škola a Mateřská škola, Podolí - 1. stupeň

Lucie Koníčková, 5. třída

Základní škola a Mateřská škola, Podolí - 1. stupeň

40. 0 Základní škola a mateřská škola Huštěnovice, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

Zuzana Presová, 3. třída

Základní škola a mateřská škola Huštěnovice, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

0 Základní škola, Kunovice, Červená cesta 853 - 1. stupeň

Michaela Hanáková, 5. třída

Základní škola, Kunovice, Červená cesta 853 - 1. stupeň

0 Základní škola a mateřská škola Huštěnovice, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

Radka Sentlová, 3. třída

Základní škola a mateřská škola Huštěnovice, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

0 Základní umělecká škola Uherské Hradiště - 2. stupeň

Max Gogola, 7. třída

Základní umělecká škola Uherské Hradiště - 2. stupeň

0 Základní umělecká škola Uherské Hradiště - 1. stupeň

Michaela Švejčarová, 4. třída

Základní umělecká škola Uherské Hradiště - 1. stupeň

0 Základní umělecká škola Uherské Hradiště - 2. stupeň

Jan Zajíc, 6. třída

Základní umělecká škola Uherské Hradiště - 2. stupeň

0 Základní umělecká škola Uherské Hradiště - 1. stupeň

Nela Andrýsková, 4. třída

Základní umělecká škola Uherské Hradiště - 1. stupeň

0 Základní škola a mateřská škola Huštěnovice, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

Adéla Dobešová, 4. třída

Základní škola a mateřská škola Huštěnovice, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

0 Základní škola a mateřská škola Huštěnovice, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

Andrea Trmalová, 4. třída

Základní škola a mateřská škola Huštěnovice, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

 | Nahoru
Městská kina Uherské Hradiště DAT | IT & KOMUNIKACE ON-LINE
hlavní pořadatelrealizace webu