PeckaFilm 10: Dvě minuty v Jurském světě

PeckaFilm 10 skončila. Diplomy, medaile i ceny jsou rozdány. Kdo má čas, může se podívat na výstavu ve foyer kina Hvězda, která obsahuje téměř všechny zaslané práce (škoda, že se nevešly všechny). Děkujeme všem týmům za účast! V září 2019 se znovu ozveme s PeckaFilm 11. Nashledanou! 

Šmoulové v Hradišti!

Pořadí Hlasy Obrázek Popis
1. 975 Základní škola, Staré Město, okres Uherské Hradiště - 2. stupeň

Tereza Zambalová, 8. třída

Základní škola, Staré Město, okres Uherské Hradiště - 2. stupeň

2. 851 Základní škola Kunovice, U Pálenice 1620 - 1. stupeň

Andrea Franková, 2. třída

Základní škola Kunovice, U Pálenice 1620 - 1. stupeň

3. 836 Základní škola, Staré Město, okres Uherské Hradiště - 2. stupeň

Kateřina Kročilová, 7. třída

Základní škola, Staré Město, okres Uherské Hradiště - 2. stupeň

4. 337 Základní škola Kunovice, U Pálenice 1620 - 1. stupeň

Karolína Pašková, 3. třída

Základní škola Kunovice, U Pálenice 1620 - 1. stupeň

5. 158 Základní škola Kunovice, U Pálenice 1620 - 1. stupeň

Adéla Hájková, 3. třída

Základní škola Kunovice, U Pálenice 1620 - 1. stupeň

6. 121 Základní škola a Mateřská škola Uherské Hradiště - Jarošov, Pivovarská 200 - 1. stupeň

Kristýna Budačová, 3. třída

Základní škola a Mateřská škola Uherské Hradiště - Jarošov, Pivovarská 200 - 1. stupeň

7. 100 Základní škola Kunovice, U Pálenice 1620 - 1. stupeň

Tereza Černá, 1. třída

Základní škola Kunovice, U Pálenice 1620 - 1. stupeň

8. 94 Základní škola a Mateřská škola Bílovice - 1. stupeň

Pavlína Fusková, 3. třída

Základní škola a Mateřská škola Bílovice - 1. stupeň

9. 87 Základní škola, Staré Město, okres Uherské Hradiště - 2. stupeň

Tomáš Hruška, 9. třída

Základní škola, Staré Město, okres Uherské Hradiště - 2. stupeň

10. 68 Základní škola a Mateřská škola Bílovice - 1. stupeň

Amálie Cibulková, 3. třída

Základní škola a Mateřská škola Bílovice - 1. stupeň

11. 53 Základní škola, Staré Město, okres Uherské Hradiště - 2. stupeň

Nikol Maňásková, 9. třída

Základní škola, Staré Město, okres Uherské Hradiště - 2. stupeň

12. 48 Základní škola a Mateřská škola Jalubí, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

Gabriela Chybíková, 4. třída

Základní škola a Mateřská škola Jalubí, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

13. 43 Základní škola a Mateřská škola speciální Uherské Hradiště - 1. stupeň

Filip Blaha, 2. třída

Základní škola a Mateřská škola speciální Uherské Hradiště - 1. stupeň

14. 38 Základní škola Velehrad - 1. stupeň

Adéla Daňková, 5. třída

Základní škola Velehrad - 1. stupeň

15. 35 Základní škola, Staré Město, okres Uherské Hradiště - 2. stupeň

Karolína Wanke, 7. třída

Základní škola, Staré Město, okres Uherské Hradiště - 2. stupeň

16. 33 Základní škola a Mateřská škola Jalubí, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

Tereza Trávníčková, 5. třída

Základní škola a Mateřská škola Jalubí, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

17. 30 Základní škola Velehrad - 1. stupeň

Rebeka Hornofová, 5. třída

Základní škola Velehrad - 1. stupeň

18. 27 Základní škola a Mateřská škola Uherské Hradiště - Jarošov, Pivovarská 200 - 1. stupeň

Matyáš Hanák, 3. třída

Základní škola a Mateřská škola Uherské Hradiště - Jarošov, Pivovarská 200 - 1. stupeň

19. 22 Základní škola a Mateřská škola Bílovice - 1. stupeň

Zuzana Kubištová, 3. třída

Základní škola a Mateřská škola Bílovice - 1. stupeň

20. 20 Základní škola a Mateřská škola Uherské Hradiště - Jarošov, Pivovarská 200 - 1. stupeň

Ondra Pavlík, 3. třída

Základní škola a Mateřská škola Uherské Hradiště - Jarošov, Pivovarská 200 - 1. stupeň

20 Základní škola a Mateřská škola Uherské Hradiště - Jarošov, Pivovarská 200 - 1. stupeň

Klára Kadlčíková, 3. třída

Základní škola a Mateřská škola Uherské Hradiště - Jarošov, Pivovarská 200 - 1. stupeň

22. 14 Základní škola a Mateřská škola Boršice, okres Uherské Hradiště - 2. stupeň

Sabina Juříková, 7. třída

Základní škola a Mateřská škola Boršice, okres Uherské Hradiště - 2. stupeň

23. 13 Základní škola a Mateřská škola Březolupy - 1. stupeň

Erika Hovorková, 3. třída

Základní škola a Mateřská škola Březolupy - 1. stupeň

13 Základní škola a Mateřská škola Jalubí, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

Dominika Vagundová, 4. třída

Základní škola a Mateřská škola Jalubí, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

25. 12 Základní škola a Mateřská škola Březolupy - 2. stupeň

Michaela Kročilová, 9. třída

Základní škola a Mateřská škola Březolupy - 2. stupeň

12 Základní škola a Mateřská škola Jalubí, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

Andrea Máčalová, 5. třída

Základní škola a Mateřská škola Jalubí, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

27. 11 Základní škola Kunovice, U Pálenice 1620 - 1. stupeň

Markéta Masaříková, 4. třída

Základní škola Kunovice, U Pálenice 1620 - 1. stupeň

28. 10 Základní škola a Mateřská škola Březolupy - 2. stupeň

Dominika Podlasová, 7. třída

Základní škola a Mateřská škola Březolupy - 2. stupeň

29. 9 Základní škola a Mateřská škola Boršice, okres Uherské Hradiště - 2. stupeň

Tomáš Dvouletý, 8. třída

Základní škola a Mateřská škola Boršice, okres Uherské Hradiště - 2. stupeň

30. 8 Základní škola a Mateřská škola Uherské Hradiště - Jarošov, Pivovarská 200 - 1. stupeň

Nelly Šiková, 3. třída

Základní škola a Mateřská škola Uherské Hradiště - Jarošov, Pivovarská 200 - 1. stupeň

8 Základní škola a Mateřská škola Březolupy - 2. stupeň

Aneta Pavlačková, 9. třída

Základní škola a Mateřská škola Březolupy - 2. stupeň

8 Základní škola a Mateřská škola Jalubí, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

Romana Březinová, 3. třída

Základní škola a Mateřská škola Jalubí, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

33. 7 Základní škola a Mateřská škola Březolupy - 1. stupeň

Patrik Bartoš, 3. třída

Základní škola a Mateřská škola Březolupy - 1. stupeň

7 Základní škola Velehrad - 1. stupeň

Daniel Jurák, 4. třída

Základní škola Velehrad - 1. stupeň

35. 5 Základní škola, Staré Město, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

Kateřina Spáčilová, 4. třída

Základní škola, Staré Město, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

36. 4 Základní škola a Mateřská škola Březolupy - 1. stupeň

Viktorie Kalinová a Markéta Juráková, 5. třída

Základní škola a Mateřská škola Březolupy - 1. stupeň

4 Základní škola a Mateřská škola speciální Uherské Hradiště - 2. stupeň

Marek Michalík, 10. třída

Základní škola a Mateřská škola speciální Uherské Hradiště - 2. stupeň

4 Základní škola a Mateřská škola speciální Uherské Hradiště - 2. stupeň

Dominik Churý, 6. třída

Základní škola a Mateřská škola speciální Uherské Hradiště - 2. stupeň

39. 3 Základní škola a Mateřská škola Březolupy - 1. stupeň

Antonín Koláček, 3. třída

Základní škola a Mateřská škola Březolupy - 1. stupeň

3 Základní škola Velehrad - 1. stupeň

Vojtěch Velgo, 5. třída

Základní škola Velehrad - 1. stupeň

41. 2 Základní škola a Mateřská škola Boršice, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

Vanesa Slováková, 5. třída

Základní škola a Mateřská škola Boršice, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

2 Základní škola a Mateřská škola Boršice, okres Uherské Hradiště - 2. stupeň

Tereza Čučová, 9. třída

Základní škola a Mateřská škola Boršice, okres Uherské Hradiště - 2. stupeň

2 Základní škola a Mateřská škola Březolupy - 1. stupeň

Viktorie Kalinová a Lucie Kolková, 5. třída

Základní škola a Mateřská škola Březolupy - 1. stupeň

44. 1 Základní škola a Mateřská škola Boršice, okres Uherské Hradiště - 2. stupeň

Patrik Patka, 9. třída

Základní škola a Mateřská škola Boršice, okres Uherské Hradiště - 2. stupeň

1 Základní škola a Mateřská škola speciální Uherské Hradiště - 1. stupeň

Nikol Pavelková, 2. třída

Základní škola a Mateřská škola speciální Uherské Hradiště - 1. stupeň

1 Základní škola a Mateřská škola Březolupy - 2. stupeň

Adéla Juráková, 7. třída

Základní škola a Mateřská škola Březolupy - 2. stupeň

1 Základní škola a Mateřská škola Březolupy - 2. stupeň

Kristýna Vaňková, 8. třída

Základní škola a Mateřská škola Březolupy - 2. stupeň

1 Základní škola a Mateřská škola speciální Uherské Hradiště - 2. stupeň

Anežka Klinková a Dominik Churý, 6. třída

Základní škola a Mateřská škola speciální Uherské Hradiště - 2. stupeň

49. 0 Základní škola Velehrad - 1. stupeň

Alžběta Kováříková, 5. třída

Základní škola Velehrad - 1. stupeň

0 Základní škola a Mateřská škola speciální Uherské Hradiště - 1. stupeň

Štěpán Javor, 1. třída

Základní škola a Mateřská škola speciální Uherské Hradiště - 1. stupeň

0 Základní škola a Mateřská škola Boršice, okres Uherské Hradiště - 2. stupeň

Veronika Doležalová, 9. třída

Základní škola a Mateřská škola Boršice, okres Uherské Hradiště - 2. stupeň

 | Nahoru
Městská kina Uherské Hradiště DAT | IT & KOMUNIKACE ON-LINE
hlavní pořadatelrealizace webu