PeckaFilm 10: Dvě minuty v Jurském světě

PeckaFilm 10 skončila. Diplomy, medaile i ceny jsou rozdány. Kdo má čas, může se podívat na výstavu ve foyer kina Hvězda, která obsahuje téměř všechny zaslané práce (škoda, že se nevešly všechny). Děkujeme všem týmům za účast! V září 2019 se znovu ozveme s PeckaFilm 11. Nashledanou! 

Moje nejoblíbenější filmová postava

Pořadí Hlasy Obrázek Popis
1. 597 Základní škola Uherské Hradiště, Sportovní 777 - 1. stupeň

Katka Bočková, 3. třída

Základní škola Uherské Hradiště, Sportovní 777 - 1. stupeň

2. 520 Základní škola, Staré Město, okres Uherské Hradiště - 2. stupeň

Sabina Phamová, 9. třída

Základní škola, Staré Město, okres Uherské Hradiště - 2. stupeň

3. 426 Základní škola a Mateřská škola Uherské Hradiště, Větrná 1063 - 1. stupeň

Filip Kaláč a Tomáš Tuhý, 1. třída

Základní škola a Mateřská škola Uherské Hradiště, Větrná 1063 - 1. stupeň

4. 383 Základní škola, Staré Město, okres Uherské Hradiště - 2. stupeň

Andrea Šatavová, 8. třída

Základní škola, Staré Město, okres Uherské Hradiště - 2. stupeň

5. 241 Základní škola, Staré Město, okres Uherské Hradiště - 2. stupeň

Michaela Kročová, 7. třída

Základní škola, Staré Město, okres Uherské Hradiště - 2. stupeň

6. 142 Základní škola a Mateřská škola Zlechov, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

Jakub Hajduk, 1. třída

Základní škola a Mateřská škola Zlechov, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

7. 129 Základní škola a Mateřská škola Uherské Hradiště, Větrná 1063 - 1. stupeň

Kačka Burešová, 4. třída

Základní škola a Mateřská škola Uherské Hradiště, Větrná 1063 - 1. stupeň

8. 104 Základní škola a Mateřská škola Čtyřlístek s. r. o., Uherské Hradiště - 1. stupeň

Pavlína Janková, 1. třída

Základní škola a Mateřská škola Čtyřlístek s. r. o., Uherské Hradiště - 1. stupeň

9. 99 Základní škola a Mateřská škola Uherské Hradiště, Větrná 1063 - 1. stupeň

Šimon Šulák, 1. třída

Základní škola a Mateřská škola Uherské Hradiště, Větrná 1063 - 1. stupeň

10. 92 Základní škola a Mateřská škola Zlechov, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

Tomáš Chramcov, 2. třída

Základní škola a Mateřská škola Zlechov, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

11. 77 Základní škola a Mateřská škola Čtyřlístek s. r. o., Uherské Hradiště - 1. stupeň

Klára Bělohoubková, 1. třída

Základní škola a Mateřská škola Čtyřlístek s. r. o., Uherské Hradiště - 1. stupeň

12. 76 Základní škola a Mateřská škola speciální Uherské Hradiště - 1. stupeň

Marek Michalík, Dominik Říha, Šárka Plevová

Základní škola a Mateřská škola speciální Uherské Hradiště - 1. stupeň

13. 72 Základní škola a Mateřská škola speciální Uherské Hradiště - 1. stupeň

Marek Michalík, Dominik Říha, Šárka Plevová, 3. třída

Základní škola a Mateřská škola speciální Uherské Hradiště - 1. stupeň

14. 66 Základní škola a Mateřská škola Jalubí, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

Tereza Trávníčková, 4. třída

Základní škola a Mateřská škola Jalubí, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

15. 47 Základní škola Uherské Hradiště, Sportovní 777 - 1. stupeň

Barbora Bujáková, 3. třída

Základní škola Uherské Hradiště, Sportovní 777 - 1. stupeň

16. 41 Základní škola a Mateřská škola Zlechov, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

Monika Slavíková, 1. třída

Základní škola a Mateřská škola Zlechov, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

17. 38 Základní škola a Mateřská škola Jalubí, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

Kristýna Odstrčilíková, 2. třída

Základní škola a Mateřská škola Jalubí, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

18. 33 Základní škola, Staré Město, okres Uherské Hradiště - 2. stupeň

Viktorie Šnajdrová, 7. třída

Základní škola, Staré Město, okres Uherské Hradiště - 2. stupeň

19. 32 Základní škola a mateřská škola, Tupesy - 2. stupeň

Denisa Zima, 9. třída

Základní škola a mateřská škola, Tupesy - 2. stupeň

20. 31 Základní škola Uherské Hradiště, Sportovní 777 - 2. stupeň

Barbora Němčická, 7. třída

Základní škola Uherské Hradiště, Sportovní 777 - 2. stupeň

31 Základní škola a Mateřská škola Uherské Hradiště, Větrná 1063 - 1. stupeň

Terezka Cibulková, 1. třída

Základní škola a Mateřská škola Uherské Hradiště, Větrná 1063 - 1. stupeň

22. 26 Základní škola a mateřská škola, Tupesy - 2. stupeň

Tereza Snášilíková, 9. třída

Základní škola a mateřská škola, Tupesy - 2. stupeň

23. 25 Základní škola Uherské Hradiště, Sportovní 777 - 2. stupeň

Adéla Juřičková, 7. třída

Základní škola Uherské Hradiště, Sportovní 777 - 2. stupeň

24. 21 Základní škola a Mateřská škola Jalubí, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

Romana Březinová, 2. třída

Základní škola a Mateřská škola Jalubí, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

21 Základní škola a mateřská škola, Tupesy - 2. stupeň

Veronika Čadková, 7. třída

Základní škola a mateřská škola, Tupesy - 2. stupeň

26. 17 Základní škola a Mateřská škola Boršice, okres Uherské Hradiště - 2. stupeň

Tereza Pondělková, 9. třída

Základní škola a Mateřská škola Boršice, okres Uherské Hradiště - 2. stupeň

27. 16 Základní škola Uherské Hradiště, Sportovní 777 - 2. stupeň

Monika Ledabylová, 7. třída

Základní škola Uherské Hradiště, Sportovní 777 - 2. stupeň

16 Základní škola Uherské Hradiště, Sportovní 777 - 1. stupeň

Martin Malina, 3. třída

Základní škola Uherské Hradiště, Sportovní 777 - 1. stupeň

29. 13 Základní škola Uherské Hradiště, Sportovní 777 - 2. stupeň

Zdenek Mervald, 7. třída

Základní škola Uherské Hradiště, Sportovní 777 - 2. stupeň

13 Základní škola a Mateřská škola Uherské Hradiště, Větrná 1063 - 1. stupeň

Filip Špiruda, 2. třída

Základní škola a Mateřská škola Uherské Hradiště, Větrná 1063 - 1. stupeň

31. 12 Základní škola a Mateřská škola Zlechov, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

Eliška Hrubošová, 2. třída

Základní škola a Mateřská škola Zlechov, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

12 Základní škola a Mateřská škola Jalubí, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

Petr Fišer, 4. třída

Základní škola a Mateřská škola Jalubí, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

12 Základní škola UNESCO, Uherské Hradiště, Komenského náměstí 350 - 1. stupeň

Valérie Havlíčková - 4. třída

Základní škola UNESCO, Uherské Hradiště, Komenského náměstí 350 - 1. stupeň

34. 10 Základní škola a mateřská škola, Tupesy - 2. stupeň

Eliška Trubačíková, 9. třída

Základní škola a mateřská škola, Tupesy - 2. stupeň

35. 9 Základní škola, Staré Město, okres Uherské Hradiště - 2. stupeň

Renáta Šťastná, 8. třída

Základní škola, Staré Město, okres Uherské Hradiště - 2. stupeň

9 Základní škola UNESCO, Uherské Hradiště, Komenského náměstí 350 - 1. stupeň

Jaroslav Kusák - 4. třída

Základní škola UNESCO, Uherské Hradiště, Komenského náměstí 350 - 1. stupeň

37. 7 Základní škola a Mateřská škola Zlechov, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

Veronika Lesová, 1. třída

Základní škola a Mateřská škola Zlechov, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

7 Základní škola a Mateřská škola Jalubí, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

Vendula Katrňáková, 4. třída

Základní škola a Mateřská škola Jalubí, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

7 Základní škola UNESCO, Uherské Hradiště, Komenského náměstí 350 - 1. stupeň

Marek Hovorka - 4. třída

Základní škola UNESCO, Uherské Hradiště, Komenského náměstí 350 - 1. stupeň

40. 6 Základní škola a Mateřská škola Boršice, okres Uherské Hradiště - 2. stupeň

Nikola Vandová, 9. třída

Základní škola a Mateřská škola Boršice, okres Uherské Hradiště - 2. stupeň

6 Základní škola a Mateřská škola Boršice, okres Uherské Hradiště - 2. stupeň

Patrik Patka, 8. třída

Základní škola a Mateřská škola Boršice, okres Uherské Hradiště - 2. stupeň

6 Základní škola a Mateřská škola Čtyřlístek s. r. o., Uherské Hradiště - 1. stupeň

Le Maalem Samira, 1. třída

Základní škola a Mateřská škola Čtyřlístek s. r. o., Uherské Hradiště - 1. stupeň

43. 5 Základní škola a Mateřská škola Čtyřlístek s. r. o., Uherské Hradiště - 1. stupeň

František Fryšták, 2. třída

Základní škola a Mateřská škola Čtyřlístek s. r. o., Uherské Hradiště - 1. stupeň

5 Základní škola UNESCO, Uherské Hradiště, Komenského náměstí 350 - 1. stupeň

David Koníček - 4. třída

Základní škola UNESCO, Uherské Hradiště, Komenského náměstí 350 - 1. stupeň

45. 4 Základní škola a Mateřská škola Boršice, okres Uherské Hradiště - 2. stupeň

Ondřej Helia, 9. třída

Základní škola a Mateřská škola Boršice, okres Uherské Hradiště - 2. stupeň

4 Základní škola a mateřská škola, Tupesy - 2. stupeň

Nikola Lukášová, 9. třída

Základní škola a mateřská škola, Tupesy - 2. stupeň

47. 3 Základní škola Uherské Hradiště, Sportovní 777 - 2. stupeň

Radim Jurák, 7. třída

Základní škola Uherské Hradiště, Sportovní 777 - 2. stupeň

3 Základní škola a Mateřská škola Boršice, okres Uherské Hradiště - 2. stupeň

Jakub Kratochvíl, 9. třída

Základní škola a Mateřská škola Boršice, okres Uherské Hradiště - 2. stupeň

49. 1 Základní škola Uherské Hradiště, Sportovní 777 - 1. stupeň

Natálie Ryšavá, 2. třída

Základní škola Uherské Hradiště, Sportovní 777 - 1. stupeň

1 Základní škola Uherské Hradiště, Sportovní 777 - 1. stupeň

Jonáš Vičánek, 2. třída

Základní škola Uherské Hradiště, Sportovní 777 - 1. stupeň

1 Základní škola UNESCO, Uherské Hradiště, Komenského náměstí 350 - 1. stupeň

Barbara Koníčková - 4. třída

Základní škola UNESCO, Uherské Hradiště, Komenského náměstí 350 - 1. stupeň

 | Nahoru
Městská kina Uherské Hradiště DAT | IT & KOMUNIKACE ON-LINE
hlavní pořadatelrealizace webu