PeckaFilm 10: Dvě minuty v Jurském světě

PeckaFilm 10 skončila. Diplomy, medaile i ceny jsou rozdány. Kdo má čas, může se podívat na výstavu ve foyer kina Hvězda, která obsahuje téměř všechny zaslané práce (škoda, že se nevešly všechny). Děkujeme všem týmům za účast! V září 2019 se znovu ozveme s PeckaFilm 11. Nashledanou! 

Kino budoucnosti

Pořadí Hlasy Obrázek Popis
1. 560 Základní škola Nedakonice, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace - 1. stupeň

Anna Sošková - 4. třída

Základní škola Nedakonice, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace - 1. stupeň

2. 557 Základní škola a Mateřská škola Zlechov, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

Eliška Kluková - 3. třída

Základní škola a Mateřská škola Zlechov, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

3. 182 Základní škola, Staré Město, okres Uherské Hradiště - 2. stupeň

Eva Miléřová - 6. třída

Základní škola, Staré Město, okres Uherské Hradiště - 2. stupeň

4. 117 Základní škola a Mateřská škola Jalubí, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

Bronislava Fajkusová - 5. třída

Základní škola a Mateřská škola Jalubí, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

5. 85 Základní škola a Mateřská škola Jalubí, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

Andrea Máčalová - 4. třída

Základní škola a Mateřská škola Jalubí, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

6. 79 Základní škola a Mateřská škola Zlechov, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

Monika Buchtíková - 3. třída

Základní škola a Mateřská škola Zlechov, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

7. 70 Základní škola Nedakonice, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace - 1. stupeň

Martin Králík - 4. třída

Základní škola Nedakonice, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace - 1. stupeň

8. 69 Základní škola a mateřská škola, Tupesy - 2. stupeň

Eliška Šimonová - 6. třída

Základní škola a mateřská škola, Tupesy - 2. stupeň

9. 46 Základní škola, Staré Město, okres Uherské Hradiště - 2. stupeň

Renáta Šťastná - 8. třída

Základní škola, Staré Město, okres Uherské Hradiště - 2. stupeň

46 Základní škola a Mateřská škola Zlechov, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

Tomáš Chramcov - 2. třída

Základní škola a Mateřská škola Zlechov, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

11. 41 Základní škola a Mateřská škola Zlechov, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

Filip Rosůlek - 2. třída

Základní škola a Mateřská škola Zlechov, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

12. 40 Základní škola, Staré Město, okres Uherské Hradiště - 2. stupeň

Sára Lukášová - 6. třída

Základní škola, Staré Město, okres Uherské Hradiště - 2. stupeň

13. 31 Základní škola Nedakonice, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace - 1. stupeň

Eliška Výstupová - 3. třída

Základní škola Nedakonice, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace - 1. stupeň

14. 30 Základní škola a Mateřská škola Jalubí, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

Vašek Skřivánek - 3. třída

Základní škola a Mateřská škola Jalubí, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

15. 19 Základní škola Nedakonice, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace - 1. stupeň

Alžběta Běhávková - 5. třída

Základní škola Nedakonice, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace - 1. stupeň

16. 15 Základní škola, Staré Město, okres Uherské Hradiště - 2. stupeň

Kristýna Uhříčková, 8. třída

Základní škola, Staré Město, okres Uherské Hradiště - 2. stupeň

15 Základní škola a Mateřská škola Jalubí, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

Adriana Marková - 4. třída

Základní škola a Mateřská škola Jalubí, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

18. 12 Základní škola a mateřská škola, Tupesy - 2. stupeň

Tereza Trávníčková - 6. třída

Základní škola a mateřská škola, Tupesy - 2. stupeň

19. 7 Základní škola a Mateřská škola Zlechov, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

Marta Náplavová - 3. třída

Základní škola a Mateřská škola Zlechov, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

20. 6 Základní škola, Staré Město, okres Uherské Hradiště - 2. stupeň

Martin Fornůsek - 6. třída

Základní škola, Staré Město, okres Uherské Hradiště - 2. stupeň

21. 4 Základní škola a mateřská škola, Tupesy - 2. stupeň

Nikola Lukášová - 9. třída

Základní škola a mateřská škola, Tupesy - 2. stupeň

4 Základní škola a mateřská škola, Tupesy - 2. stupeň

Tereza Snášilová - 9. třída

Základní škola a mateřská škola, Tupesy - 2. stupeň

23. 3 Základní škola a mateřská škola, Tupesy - 2. stupeň

Denisa Zima - 9. třída

Základní škola a mateřská škola, Tupesy - 2. stupeň

3 Základní škola a Mateřská škola Jalubí, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

Jan Kočenda - 5. třída

Základní škola a Mateřská škola Jalubí, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

3 Základní škola Nedakonice, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace - 1. stupeň

Denisa Dvouletá - 5. třída

Základní škola Nedakonice, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace - 1. stupeň

 | Nahoru
Městská kina Uherské Hradiště DAT | IT & KOMUNIKACE ON-LINE
hlavní pořadatelrealizace webu