Odložená pecka hlásí, že se blíží čas trollů!

Zároveň se začátkem školního roku 2021/22 vyhlašujeme 12. kolo dětské kreativní soutěže PeckaFilm, které muselo být kvůli coronaviru přesunuto. Téma „Trollí mega-koncert“ zůstává, práce přijímáme od 1. 9. do 30. 11. 2021. Tak pojďte do toho! ;-)

Kino budoucnosti

Pořadí Hlasy Obrázek Popis
1. 560 Základní škola Nedakonice, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace - 1. stupeň

Anna Sošková - 4. třída

Základní škola Nedakonice, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace - 1. stupeň

2. 557 Základní škola a Mateřská škola Zlechov, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

Eliška Kluková - 3. třída

Základní škola a Mateřská škola Zlechov, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

3. 182 Základní škola, Staré Město, okres Uherské Hradiště - 2. stupeň

Eva Miléřová - 6. třída

Základní škola, Staré Město, okres Uherské Hradiště - 2. stupeň

4. 117 Základní škola a Mateřská škola Jalubí, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

Bronislava Fajkusová - 5. třída

Základní škola a Mateřská škola Jalubí, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

5. 85 Základní škola a Mateřská škola Jalubí, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

Andrea Máčalová - 4. třída

Základní škola a Mateřská škola Jalubí, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

6. 79 Základní škola a Mateřská škola Zlechov, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

Monika Buchtíková - 3. třída

Základní škola a Mateřská škola Zlechov, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

7. 70 Základní škola Nedakonice, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace - 1. stupeň

Martin Králík - 4. třída

Základní škola Nedakonice, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace - 1. stupeň

8. 69 Základní škola a mateřská škola, Tupesy - 2. stupeň

Eliška Šimonová - 6. třída

Základní škola a mateřská škola, Tupesy - 2. stupeň

9. 46 Základní škola, Staré Město, okres Uherské Hradiště - 2. stupeň

Renáta Šťastná - 8. třída

Základní škola, Staré Město, okres Uherské Hradiště - 2. stupeň

46 Základní škola a Mateřská škola Zlechov, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

Tomáš Chramcov - 2. třída

Základní škola a Mateřská škola Zlechov, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

11. 41 Základní škola a Mateřská škola Zlechov, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

Filip Rosůlek - 2. třída

Základní škola a Mateřská škola Zlechov, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

12. 40 Základní škola, Staré Město, okres Uherské Hradiště - 2. stupeň

Sára Lukášová - 6. třída

Základní škola, Staré Město, okres Uherské Hradiště - 2. stupeň

13. 31 Základní škola Nedakonice, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace - 1. stupeň

Eliška Výstupová - 3. třída

Základní škola Nedakonice, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace - 1. stupeň

14. 30 Základní škola a Mateřská škola Jalubí, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

Vašek Skřivánek - 3. třída

Základní škola a Mateřská škola Jalubí, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

15. 19 Základní škola Nedakonice, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace - 1. stupeň

Alžběta Běhávková - 5. třída

Základní škola Nedakonice, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace - 1. stupeň

16. 15 Základní škola, Staré Město, okres Uherské Hradiště - 2. stupeň

Kristýna Uhříčková, 8. třída

Základní škola, Staré Město, okres Uherské Hradiště - 2. stupeň

15 Základní škola a Mateřská škola Jalubí, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

Adriana Marková - 4. třída

Základní škola a Mateřská škola Jalubí, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

18. 12 Základní škola a mateřská škola, Tupesy - 2. stupeň

Tereza Trávníčková - 6. třída

Základní škola a mateřská škola, Tupesy - 2. stupeň

19. 7 Základní škola a Mateřská škola Zlechov, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

Marta Náplavová - 3. třída

Základní škola a Mateřská škola Zlechov, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

20. 6 Základní škola, Staré Město, okres Uherské Hradiště - 2. stupeň

Martin Fornůsek - 6. třída

Základní škola, Staré Město, okres Uherské Hradiště - 2. stupeň

21. 4 Základní škola a mateřská škola, Tupesy - 2. stupeň

Nikola Lukášová - 9. třída

Základní škola a mateřská škola, Tupesy - 2. stupeň

4 Základní škola a mateřská škola, Tupesy - 2. stupeň

Tereza Snášilová - 9. třída

Základní škola a mateřská škola, Tupesy - 2. stupeň

23. 3 Základní škola a mateřská škola, Tupesy - 2. stupeň

Denisa Zima - 9. třída

Základní škola a mateřská škola, Tupesy - 2. stupeň

3 Základní škola a Mateřská škola Jalubí, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

Jan Kočenda - 5. třída

Základní škola a Mateřská škola Jalubí, okres Uherské Hradiště - 1. stupeň

3 Základní škola Nedakonice, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace - 1. stupeň

Denisa Dvouletá - 5. třída

Základní škola Nedakonice, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace - 1. stupeň

 | Nahoru
Městská kina Uherské Hradiště DAT | IT & KOMUNIKACE ON-LINE
hlavní pořadatelrealizace webu