PeckaFilm 10: Dvě minuty v Jurském světě

PeckaFilm 10 skončila. Diplomy, medaile i ceny jsou rozdány. Kdo má čas, může se podívat na výstavu ve foyer kina Hvězda, která obsahuje téměř všechny zaslané práce (škoda, že se nevešly všechny). Děkujeme všem týmům za účast! V září 2019 se znovu ozveme s PeckaFilm 11. Nashledanou! 

PeckaFilm 9

Vítězem veřejného internetového hlasování se stal tým 1. A ze ZŠ T. G. Masaryka Uherské Hradiště - Mařatice (díky nejvyššímu součtu hlasů všech soutěžících v týmu), a tak získává pro žáky celého stupně této školy školní projekci zdarma. V kategorii film získal první cenu - akční kameru Lamax - tým ZUŠ Brno - Slunná za svůj krátký film "Magický automat". 1. místo v kategorii týmových výtvarných prací získal podle hlasování odborné poroty tým Redakce školního časopisu ZŠ TGM Mařatice za svůj vtipný a výtečně zpracovaný komix. 2. místo si vysloužil tým třídy 5. A ZŠ Mařatice, 3. místo pak tým 5. třídy ZŠ Jalubí. 1. místo v kategorii výtvarných prací jednotlivců získala podle hlasování odborné poroty Anna Novotná a Jana Horváthová ze ZUŠ Brno - Slunná za svůj komix. (Porota jej vyhodnotila jako práci jednotlivce proto, že jedná o velmi pracný a náročný projekt). 2. místo obsadila Adéla Leštinská z 2. A. ZŠ TGM Mařatice, 3. místo získala Iveta Zaňková z Dětského domova Uherské Hradiště.
Pořadí Hlasy Obrázek Popis
1. 165 Dětský domov Uherské Hradiště

Veronika Zaňková, 10 let

Dětský domov Uherské Hradiště

2. 104 ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice, 3. A

Sofie Konečná a Nela Chvílová

ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice, 3. A

3. 86 ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice, 1. A

Ellin Borýsková

ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice, 1. A

4. 84 ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice, 1. A

Kateřina Siláková

ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice, 1. A

5. 35 ZUŠ Brno, Slunná - 1. stupeň

žáci ZUŠ Brno, Slunná

ZUŠ Brno, Slunná - 1. stupeň

6. 31

žáci ZUŠ Brno, Slunná

ZUŠ Brno, Slunná - 1. stupeň

7. 28 ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice, 4. B

Eliška Kašíková

ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice, 4. B

8. 15 ZŠ Březová - 2. stupeň

žáci ZŠ Březová

ZŠ Březová - 2. stupeň

9. 14 ZŠ Jalubí - 4. třída

Klára Trávníčková

ZŠ Jalubí - 4. třída

14 ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice, 2. B

žáci 2. B

ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice, 2. B

11. 12 ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice, 5. A

Veronika Mahrová

ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice, 5. A

12. 10 Dětský domov Uherské Hradiště

Iveta Zaňková, 13 let

Dětský domov Uherské Hradiště

13. 9 ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice, 2. A

Jan Zemek

ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice, 2. A

14. 8 ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice, 3. A

Štěpán Hofman a Alois Procházka

ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice, 3. A

8 ZŠ Jalubí - 5. třída

Adam Dlapa

ZŠ Jalubí - 5. třída

8 ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice, 4. B

Barbora Filgasová

ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice, 4. B

8 ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice, 4. A

Daniel Kuča

ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice, 4. A

18. 7 ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice, 1. A

Jan Strýček

ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice, 1. A

19. 5 ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice, 4. A

Kristýna Čajková

ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice, 4. A

5 ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice, 1. B

žáci 1. B

ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice, 1. B

5

žáci ZŠ Březová

ZŠ Březová - 2. stupeň

22. 4 ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice, 2. C

Lucie Strýčková

ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice, 2. C

23. 3 ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice, 4. B

Johana Mračková

ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice, 4. B

24. 2 ZŠ Jalubí - 5. třída

Sandra Kubátová

ZŠ Jalubí - 5. třída

2 ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice, redakce školního časopisu (1. stupeň)

redakce školního časopisu

ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice, redakce školního časopisu (1. stupeň)

2 ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice, 3. A

Lucie Píšťková, Tereza Sádecká a Nela Stránská

ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice, 3. A

2 ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice, 3. A

Matěj Babula a Martin Medek

ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice, 3. A

28. 1 ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice, 4. A

Lenka Zámečníková

ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice, 4. A

1 ZŠ Jalubí - 4. třída

Kristýna Slováková

ZŠ Jalubí - 4. třída

1 ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice, 4. B

Amálie Osohová

ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice, 4. B

1 ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice, 4. A

Justýna Bittnerová

ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice, 4. A

1 ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice, 4. A

Kateřina Vlachynská

ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice, 4. A

1 ZŠ Jalubí - 4. třída

Filip Hejda

ZŠ Jalubí - 4. třída

1 ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice, 1. A

Lucie Fridrichová

ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice, 1. A

1 ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice, 5. A

Alexandra Mikešová

ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice, 5. A

1 ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice, 5. A

Petr Franta

ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice, 5. A

37. 0 ZŠ Jalubí - 5. třída

Bára Dostálková

ZŠ Jalubí - 5. třída

0 ZŠ Jalubí - 4. třída

Diana Fusková

ZŠ Jalubí - 4. třída

0 ZŠ Jalubí - 4. třída

Lucie Colová

ZŠ Jalubí - 4. třída

0 ZŠ Jalubí - 5. třída

Valentýna Pochylá

ZŠ Jalubí - 5. třída

0 ZŠ Jalubí - 5. třída

Michaela Davidová

ZŠ Jalubí - 5. třída

0 ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice, 1. A

Jana Kolečkářová

ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice, 1. A

0 ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice, 2. C

Jan Andrýsek

ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice, 2. C

0 ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice, 4. B

Anna Balaštíková

ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice, 4. B

0 ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice, 3. A

Tereza Magdálková

ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice, 3. A

0 ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice, 2. A

Tereza Vaňková

ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice, 2. A

0 ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice, 2. A

Richard Rybníček

ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice, 2. A

0 ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice, 2. A

Adéla Leštinská

ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice, 2. A

0 ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice, 2. A

Filip Talik

ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice, 2. A

0 ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice, 2. C

Dominik Marek

ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice, 2. C

0 ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice, 5. A

Aneta Burgerová

ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice, 5. A

0 ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice, 5. A

Eliška Moravčíková

ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice, 5. A

 | Nahoru
Městská kina Uherské Hradiště DAT | IT & KOMUNIKACE ON-LINE
hlavní pořadatelrealizace webu