PeckaFilm 10: Dvě minuty v Jurském světě

PeckaFilm 10 skončila. Diplomy, medaile i ceny jsou rozdány. Kdo má čas, může se podívat na výstavu ve foyer kina Hvězda, která obsahuje téměř všechny zaslané práce (škoda, že se nevešly všechny). Děkujeme všem týmům za účast! V září 2019 se znovu ozveme s PeckaFilm 11. Nashledanou! 

PeckaFilm 10 - Dvě minuty v Jurském světě

Pořadí Hlasy Obrázek Popis
1. 89 ZŠ Jalubí, 5. třída

kolektivní práce 16 žáků

ZŠ Jalubí, 5. třída

2. 67 ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice - 2. A

Kateřina Siláková

ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice - 2. A

3. 24 ZŠ Jalubí, 4. třída - tým 2

Ondřej Adámek, Marek Kovářík

ZŠ Jalubí, 4. třída - tým 2

4. 19 ZŠ Jalubí, 4. třída - tým 1

Agáta Balíčková, Adéla Malková

ZŠ Jalubí, 4. třída - tým 1

5. 15

Jana Mašíčková

ZUŠ Uh. Hradiště, pobočka Kunovice (2. stupeň)

6. 11 ZŠ Jalubí, 4. třída - tým 1

Liliana Horáková

ZŠ Jalubí, 4. třída - tým 1

7. 8 ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice - 1. A

Stella Mitáčková, Nela Kubernátová

ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice - 1. A

8. 4 ZŠ Jalubí, 4. třída - tým 1

Matouš Grebeníček, Kuba Otrusiník

ZŠ Jalubí, 4. třída - tým 1

4 ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice - 3. A

Anna Zubrová

ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice - 3. A

4 ZŠ Jalubí, 4. třída - tým 2

Sárča Hubáčková, Lucka Šimčáková

ZŠ Jalubí, 4. třída - tým 2

11. 3 ZUŠ Uh. Hradiště, pobočka Kunovice (1. stupeň)

kolektivní práce žáků 1. stupně (6-11 let)

ZUŠ Uh. Hradiště, pobočka Kunovice (1. stupeň)

12. 2 ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice - 5. A

Daniel Kuča

ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice - 5. A

2 ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice - 5. B

Mariana Bilíková, Marek Burda, Václav Kaděra, Elisabeth Anna Kovaříková, Johana Mračková, Matyáš Papuga, Natálie Sádecká

ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice - 5. B

2 ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice - 4. A

Matěj Babula, David Mareček, Martin Štěpánek

ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice - 4. A

2 ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice - 5. B

Anna Balaštíková, Barbora Filgasová, Johana Mračková, Matyáš Papuga, Jakub Pavlica, Mikuláš Vaverka, Andrew Weinberger, Marina Zámečníková

ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice - 5. B

2 ZŠ Jalubí, 4. třída - tým 1

Jakub Hrňa, Dan Sýkora; 4. třída

ZŠ Jalubí, 4. třída - tým 1

2 ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice - 2. A

Natálie Krutá

ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice - 2. A

18. 1 ZŠ Komenského II, Zlín, 7. třída - tým 2

Elena Grácová, Hana Horáková, Eliška Březáková, Denisa Lakomá

ZŠ Komenského II, Zlín, 7. třída - tým 2

1 ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice - 4. A

Veronika Černá, Lucie Píšťková, Valérie Valentová

ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice - 4. A

1 ZŠ Komenského II, Zlín, 7. třída - tým 5

Maxim Žáček, Michal Bína, Jáchym Prokop

ZŠ Komenského II, Zlín, 7. třída - tým 5

1 ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice - 5. A

Dorota Johaníková

ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice - 5. A

1 ZŠ Nedakonice, 4. třída

Veronika Bartošíková

ZŠ Nedakonice, 4. třída

1 ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice - 1. A

Kryštof Kupeček

ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice - 1. A

1 ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice - 2. A

Adam Čajka

ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice - 2. A

1 ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice - 4. A

Patrik Hanačík, Jakub Hlavička, Michael Kuča, Matyáš Pudelka

ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice - 4. A

1 ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice - 1. B

Eliška Bartošíková

ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice - 1. B

1 ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice - 5. B

Filip Červinka, Barbora Filgasová, Eliška Kašíková, Robert Omelka, Matyáš Papuga, Jiří Stehlík, Vanessa Švábková, Bohumil Tomaňa, Ladislav Zich

ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice - 5. B

1 ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice - 5. A

Mariana Crhonková, Kristýna Čajková

ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice - 5. A

1 ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice - 2. B

Nikola Stránská

ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice - 2. B

1 ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice - 3. A

Julie Červinková

ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice - 3. A

1 ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice - 3. A

Adéla Leštinská

ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice - 3. A

1 ZŠ Jalubí, 4. třída - tým 2

Tomáš Huťka, Matyáš Němec

ZŠ Jalubí, 4. třída - tým 2

33. 0 ZŠ Komenského II, Zlín, 7. třída - tým 3

Jan Jakub Skřivánek, Roman Bezruč

ZŠ Komenského II, Zlín, 7. třída - tým 3

0 ZŠ Komenského II, Zlín, 7. třída - tým 3

Jan Jakub Skřivánek, Roman Bezruč

ZŠ Komenského II, Zlín, 7. třída - tým 3

0 ZŠ Komenského II, Zlín, 7. třída - tým 2

Elena Grácová, Hana Horáková, Eliška Březáková, Denisa Lakomá

ZŠ Komenského II, Zlín, 7. třída - tým 2

0 ZŠ Komenského II, Zlín, 7. třída - tým 2

Elena Grácová, Hana Horáková, Eliška Březáková, Denisa Lakomá

ZŠ Komenského II, Zlín, 7. třída - tým 2

0 ZŠ Komenského II, Zlín, 7. třída - tým 2

Elena Grácová, Hana Horáková, Eliška Březáková, Denisa Lakomá

ZŠ Komenského II, Zlín, 7. třída - tým 2

0 ZŠ Komenského II, Zlín, 7. třída - tým 2

Elena Grácová, Hana Horáková, Eliška Březáková, Denisa Lakomá

ZŠ Komenského II, Zlín, 7. třída - tým 2

0 ZŠ Komenského II, Zlín, 7. třída - tým 3

Jan Jakub Skřivánek, Roman Bezruč

ZŠ Komenského II, Zlín, 7. třída - tým 3

0 ZŠ Komenského II, Zlín, 7. třída - tým 3

Jan Jakub Skřivánek, Roman Bezruč

ZŠ Komenského II, Zlín, 7. třída - tým 3

0 ZŠ Komenského II, Zlín, 7. třída - tým 3

Jan Jakub Skřivánek, Roman Bezruč

ZŠ Komenského II, Zlín, 7. třída - tým 3

0 ZŠ Komenského II, Zlín, 7. třída - tým 7

Zuzana Sadílková, Denisa Teichmanová, Aneta Holubářová

ZŠ Komenského II, Zlín, 7. třída - tým 7

0 ZŠ Komenského II, Zlín, 7. třída - tým 6

Tomáš Lang, Michael Mikšík, Ondřej Adamuška, Danny Koudela, Jan Zimula

ZŠ Komenského II, Zlín, 7. třída - tým 6

0 ZŠ Komenského II, Zlín, 7. třída - tým 7

Zuzana Sadílková, Denisa Teichmanová, Aneta Holubářová

ZŠ Komenského II, Zlín, 7. třída - tým 7

0 ZŠ Komenského II, Zlín, 7. třída - tým 7

Zuzana Sadílková, Denisa Teichmanová, Aneta Holubářová

ZŠ Komenského II, Zlín, 7. třída - tým 7

0 ZŠ Komenského II, Zlín, 7. třída - tým 7

Zuzana Sadílková, Denisa Teichmanová, Aneta Holubářová

ZŠ Komenského II, Zlín, 7. třída - tým 7

0 ZŠ Komenského II, Zlín, 7. třída - tým 7

Zuzana Sadílková, Denisa Teichmanová, Aneta Holubářová

ZŠ Komenského II, Zlín, 7. třída - tým 7

0 ZŠ Komenského II, Zlín, 7. třída - tým 6

Tomáš Lang, Michael Mikšík, Ondřej Adamuška, Danny Koudela, Jan Zimula

ZŠ Komenského II, Zlín, 7. třída - tým 6

0 ZŠ Komenského II, Zlín, 7. třída - tým 6

Tomáš Lang, Michael Mikšík, Ondřej Adamuška, Danny Koudela, Jan Zimula

ZŠ Komenského II, Zlín, 7. třída - tým 6

0 ZŠ Komenského II, Zlín, 7. třída - tým 4

Klára Halová, Lucie Čechmanová, Natálie Kartáková, Sabina Sadilová, Eliška Cabáková, Katka Hartykánová

ZŠ Komenského II, Zlín, 7. třída - tým 4

0 ZŠ Komenského II, Zlín, 7. třída - tým 4

Klára Halová, Lucie Čechmanová, Natálie Kartáková, Sabina Sadilová, Eliška Cabáková, Katka Hartykánová

ZŠ Komenského II, Zlín, 7. třída - tým 4

0 ZŠ Komenského II, Zlín, 7. třída - tým 4

Klára Halová, Lucie Čechmanová, Natálie Kartáková, Sabina Sadilová, Eliška Cabáková, Katka Hartykánová

ZŠ Komenského II, Zlín, 7. třída - tým 4

0 ZŠ Komenského II, Zlín, 7. třída - tým 4

Klára Halová, Lucie Čechmanová, Natálie Kartáková, Sabina Sadilová, Eliška Cabáková, Katka Hartykánová

ZŠ Komenského II, Zlín, 7. třída - tým 4

0 ZŠ Komenského II, Zlín, 7. třída - tým 6

Tomáš Lang, Michael Mikšík, Ondřej Adamuška, Danny Koudela, Jan Zimula

ZŠ Komenského II, Zlín, 7. třída - tým 6

0 ZŠ Komenského II, Zlín, 7. třída - tým 6

Tomáš Lang, Michael Mikšík, Ondřej Adamuška, Danny Koudela, Jan Zimula

ZŠ Komenského II, Zlín, 7. třída - tým 6

0 ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice - 5. A

Kateřina Vlachynská

ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice - 5. A

0 ZŠ Komenského II, Zlín, 7. třída - tým 5

Maxim Žáček, Michal Bína, Jáchym Prokop

ZŠ Komenského II, Zlín, 7. třída - tým 5

0 ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice - 5. A

Veronika Vaňková, Lenka Zámečníková

ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice - 5. A

0 ZŠ Komenského II, Zlín, 7. třída - tým 4

Klára Halová, Lucie Čechmanová, Natálie Kartáková, Sabina Sadilová, Eliška Cabáková, Katka Hartykánová

ZŠ Komenského II, Zlín, 7. třída - tým 4

0 ZŠ Komenského II, Zlín, 7. třída - tým 5

Maxim Žáček, Michal Bína, Jáchym Prokop

ZŠ Komenského II, Zlín, 7. třída - tým 5

0 ZŠ Komenského II, Zlín, 7. třída - tým 5

Maxim Žáček, Michal Bína, Jáchym Prokop

ZŠ Komenského II, Zlín, 7. třída - tým 5

0 ZŠ Komenského II, Zlín, 7. třída - tým 5

Maxim Žáček, Michal Bína, Jáchym Prokop

ZŠ Komenského II, Zlín, 7. třída - tým 5

0 ZŠ Unesco, Uh. Hradiště (1. stupeň) - tým 3

Michaela Sukaná

ZŠ Unesco, Uh. Hradiště (1. stupeň) - tým 3

0 ZŠ Unesco, Uh. Hradiště (1. stupeň) - tým 2

Pavel Hanáček, 2. B

ZŠ Unesco, Uh. Hradiště (1. stupeň) - tým 2

0 ZŠ Unesco, Uh. Hradiště (1. stupeň) - tým 1

Laura Klapilová, 2. A

ZŠ Unesco, Uh. Hradiště (1. stupeň) - tým 1

0 ZŠ Unesco, Uh. Hradiště (1. stupeň) - tým 2

kolektivní práce žáků 2. třídy (7-8 let)

ZŠ Unesco, Uh. Hradiště (1. stupeň) - tým 2

0 ZŠ Unesco, Uh. Hradiště (1. stupeň) - tým 2

Alexandra Pořízková, 2. B

ZŠ Unesco, Uh. Hradiště (1. stupeň) - tým 2

0 ZŠ Unesco, Uh. Hradiště (1. stupeň) - tým 1

Jiří Vajčner, 2. A

ZŠ Unesco, Uh. Hradiště (1. stupeň) - tým 1

0 ZŠ Unesco, Uh. Hradiště (1. stupeň) - tým 3

Natálie Borýsková

ZŠ Unesco, Uh. Hradiště (1. stupeň) - tým 3

0 ZŠ Unesco, Uh. Hradiště (1. stupeň) - tým 1

Matteo Zaglio, 2. A

ZŠ Unesco, Uh. Hradiště (1. stupeň) - tým 1

0 ZŠ Nedakonice, 4. třída

Linda Čagánková

ZŠ Nedakonice, 4. třída

0 ZŠ Unesco, Uh. Hradiště (1. stupeň) - tým 2

Sally Lancouchová, 1. A

ZŠ Unesco, Uh. Hradiště (1. stupeň) - tým 2

0 ZŠ Unesco, Uh. Hradiště (1. stupeň) - tým 1

Erik Horák, 2. A

ZŠ Unesco, Uh. Hradiště (1. stupeň) - tým 1

0 ZŠ Šumice - 2. třída

kolektivní práce

ZŠ Šumice - 2. třída

0 ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice - 2. B

Vojtěch Pecháček

ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice - 2. B

0 ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice - 2. B

Tomáš Kaláč

ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice - 2. B

0 ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice - 4. A

Veronika Černá, Lucie Píšťková, Nela Stránská

ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice - 4. A

0 ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice - 3. B

Tomáš Grygar

ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice - 3. B

0 ZŠ Unesco, Uh. Hradiště (1. stupeň) - tým 3

Monika Pešlová

ZŠ Unesco, Uh. Hradiště (1. stupeň) - tým 3

0 ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice - 3. B

Jakub Crhonek, Alžběta Kamarádová, Filip Sádecký

ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice - 3. B

0 ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice - 1. B

David Křivák

ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice - 1. B

0 ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice - 1. A

Adéla Miklendová

ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice - 1. A

0 ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice - 1. A

Ondřej Častulík, Matyáš Štrupl

ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice - 1. A

0 ZŠ Nedakonice, 4. třída

Žaneta Ondřejová

ZŠ Nedakonice, 4. třída

0 ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice - 1. A

Matyáš Skorák

ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice - 1. A

0 ZŠ Nedakonice, 5. třída

Tadeáš Sluka

ZŠ Nedakonice, 5. třída

0 ZŠ Nedakonice, 5. třída

Nela Dvouletá

ZŠ Nedakonice, 5. třída

0 ZŠ Nedakonice, 5. třída

Eliška Zajícová

ZŠ Nedakonice, 5. třída

0 ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice - 1. B

Marek Černuška

ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice - 1. B

0 ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice - 1. B

Viola Gregorová

ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice - 1. B

0 ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice - 1. B

Vojtěch Paška

ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice - 1. B

0 ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice - 1. C

Amélie Trčková

ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice - 1. C

0 ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice - 1. C

Marie Zelíková

ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice - 1. C

0 ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice - 1. C

Michal Blaha

ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice - 1. C

0 ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice - 1. C

Tomáš Dvouletý

ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice - 1. C

0 ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice - 1. C

Vojtěch Mokroš

ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice - 1. C

0 ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice - 3. A

Barbora Machalová

ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice - 3. A

0 ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice - 3. A

Filip Talík

ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice - 3. A

0 ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice - 2. A

Nina Kieryková

ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice - 2. A

0 ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice - 2. B

Jan Číhal

ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice - 2. B

0 ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice - 2. B

Martin Šafář

ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice - 2. B

0 ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice - 2. A

Lucie Fridrichová

ZŠ T. G. Masaryka, Uh. Hradiště - Mařatice - 2. A

0 ZŠ Komenského II, Zlín, 7. třída - tým 1

Barbora Pekařová, Veronika Boťová, Monika Kozubíková

ZŠ Komenského II, Zlín, 7. třída - tým 1

0 ZŠ Jalubí, 4. třída - tým 2

Saška Kavanová, Katka Buriánová

ZŠ Jalubí, 4. třída - tým 2

0 ZŠ Komenského II, Zlín, 7. třída - tým 1

Barbora Pekařová, Veronika Boťová, Monika Kozubíková

ZŠ Komenského II, Zlín, 7. třída - tým 1

0 ZŠ Komenského II, Zlín, 7. třída - tým 1

Barbora Pekařová, Veronika Boťová, Monika Kozubíková

ZŠ Komenského II, Zlín, 7. třída - tým 1

0 ZŠ Komenského II, Zlín, 7. třída - tým 1

Barbora Pekařová, Veronika Boťová, Monika Kozubíková

ZŠ Komenského II, Zlín, 7. třída - tým 1

0 ZŠ Komenského II, Zlín, 7. třída - tým 1

Barbora Pekařová, Veronika Boťová, Monika Kozubíková

ZŠ Komenského II, Zlín, 7. třída - tým 1

 | Nahoru
Městská kina Uherské Hradiště DAT | IT & KOMUNIKACE ON-LINE
hlavní pořadatelrealizace webu